A to se nazývá smrt, to vyproštění a odloučení duše od těla.

NOVINKY

12.03.14
Máme ho!
 

Koho?! Bubeníka!

Bubeník


 
03.02.13
Křest alba 2012 - Exit-Us - 13.4.2013
 

Zbrusu nové CD, které si "co do počtu skladeb i svou řízností nezadá s legendární devítiocasou kočkou", jak praví klasik, se rozhodla kapela pokřtít v sobotu 13. 4. 2013 právě v klubu EXIT-US. Naskýtá se zde jedinečná možnost vidět FAIDON po dlouhé době naživo, navíc právě v sestavě, která aktuální CD nahrála. Tedy i s hostujícím Michalem Stančíkem za bicími. "Brothers In Arms" - spřátelení power metalisté ABAX, kteří loni taktéž vypustili do světa nahrávku, mini-CD "Paranoia", se velmi ochotně ujali role speciálního hosta. Jak jistě mnozí vědí, frontmani obou kapel jsou jednovaječná dvojčata a tak se vnucuje myšlenka, že dojde i na nějaké to překvapení (či záměnu?). Doražte a uvidíte!

2012


 
22.01.13
Faidon v Hard & Heavy na rádiu Beat
 

Dvě ukázky z nového alba 2012 zazněly i v nedělním pořadu Hard & heavy na radiu Beat.

Vstup si můžete poslechnout zde

Playlist pořadu zde

 
21.12.12
CD FAIDON - "2012" spatřilo světlo světa
 

A je to tady! Žádná apokalypsa, žádný konec světa, ale konec dlouhého čekání na novinkové CD Faidon. Vy drazí, hudby a především metalumilovní přátelé si můžete nosič s názvem FAIDON "2012" objednat na info@faidon.cz za velmi příznivou cenu 100 Kč. Ale pozor!!! Tato nabídka platí pouze do konce světa! Další z možností je kontaktovat přímo některého z členů kapely, který vám CD určitě milerád poskytne Tak, jak bylo předpovězeno: "...i zjeví se blyštivý disk a Zem se otřese devatero hřmoty..." Příjemný poslech!
Stay Heavy!

2012 
13.08.12
Nové CD je na světě
 

Neuvěřitelné se stalo skutečností - FAIDON po dlouhé době pořídili studiovou nahrávku! Kapela by i touto cestou ráda poděkovala především mistru zvuku a střihu Martinu Hejlovi a samozřejmě také hostujícímu bicmenovi Michalu Stančíkovi (post bubeníka je stále volný, nebojte se kontaktovat nás), kteří odvedli vynikající práci. Tři z celkového počtu devíti skladeb si už nyní můžete poslechnout coby ukázku zde: http://bandzone.cz/faidon. Album vzniklo v průběhu jara/léta v nahrávacím studiu Švandova Divadla v Praze na Smíchově. Koncept obalu, vydavatelství a další detaily ohledně emise CD budeme postupně zveřejňovat.
Stay Heavy!


 
|<  <<   1  2  3  4  5  6  7  8   >>  >|
Jak divné je, mužové, podle všeho to, co lidé nazývají příjemným; jak podivný je poměr toho pocitu k jeho zdánlivému opaku, nelibému! To dvojí se nechce současně vyskytnout u člověka, ale kdykoli se někdo honí za jedním a dostihne toho, skoro vždycky je nucen bráti i to druhé, jako by to byla srostlá dvojčata o jedné hlavě.
[Sokrates]
 
Faidon 2008© - www.faidon.cz - Made by Uli - přihlásit