A to se nazývá smrt, to vyproštění a odloučení duše od těla.

NOVINKY

24.10.11
Faidon hledá bubeníka
 

   Po vzájemné dohodě opustil řady kapely náš tlučmistr Martin a bubenická sesle opět osiřela. Rozhodli jsme se tedy vypsat konkurz a všem zájemcům znalých otloukání škopků zanecháváme krátký, leč výstižný vzkaz:

FAIDON HLEDÁ BUBENÍKA

   Vážný zájemce, ne začátečník, s chutí hrát metal kořeněný prvky i jiných odnoží tvrdého rocku bude vítán na mailu: info@faidon.cz, nebo na tel.: 604565341, 724647177

Faidon hledá bubeníka 
24.05.11
Červnový koncert Exit Chmelnice - 25.6.
 

Přátelé, kamarádi! Končí školní ro(c)k, začínají prázdniny, potažmo období dovolených, tudíž důvod řádně "zapařit". Zveme vás tedy na první prázdninový mejdan do pražského klubu Exit Chmelnice, kde zahraje FAIDON spolu se spřízněnými ABAX a RAW. Naskýtá se zde i možnost vidět výše zmíněné soubory naposled na "té původní" Chmelnici, jelikož zanedlouho poté projde klub rozsáhlou rekonstrukcí...
Těšíme se na Vás!
Stay Heavy, See Ya soon!!!

 
05.03.11
FAIDON – „still alive“ aneb Motoráj na apríla
 

Jaro je tu a s ním se vrací na prkna, co znamenají rock, staří dobří FAIDON. Po zimním spánku a podzimní nucené pauze se pětice objeví v plné síle na „warm-up show“ před plánovaným nahráváním CD. Celá tato legrace proběhne 1. 4. 2011 od 20:00 v pražském klubu Motoráj. Jako host vystoupí jílovští alkopunkáči DDP a rock'n'rolloví VVMP. Apríl?… Fóry stranou, doražte v počtu víc než hojném.
See Ya soon! Stay Heavy!!!


 
23.07.10
Letní koncert na Chmelnici
 

Na vědomost se dává, že FAIDON vystoupí dne 31. 7. 2010 od 20:00 společně se souborem BAJONET. Metalová řežba se uskuteční v klubu Exit Chmelnice na pražském Žižkově. Těšíme se na hojnou účast fanoušků a kamarádů z Čech (účast nutná), stejně tak jako na Faidonfans z dalekého San Salvadoru. Hail to Ofumus & friends, hope to see your group in Prague!
Stay Heavy!
See Ya soon!


 
06.05.10
Koncert Kain 7.5.2010
 

Bohužel se skupině ABAX nepodařilo v tak šibeničním termínu sehnat náhradu za náhle odejivšího bubeníka (pryč - nikoliv na věčnost), natož něco nazkoušet. Proto v pátek vystoupíme pouze my a skupina Houpací Kůň.
Tak doražte všichni, i fanoušci ABAXu, někteří členové možná přijdou, tak je přijďte podpořit v této nelehké chvíli.
See ya and stay ... no prostě Stay (ne jako bubeník Abax)


 
|<  <<   1  2  3  4  5  6  7  8   >>  >|
Když jsou duše a tělo pospolu, přirozenost ukládá tomuto, aby sloužilo a bylo pod vládou, oné, aby vládla a byla paní; a podle tohoto zase co z obého se ti zdá podobným jsoucnu božskému a co smrtelnému, či se ti nezdá, že božské jest od přirozené podstaty určeno k tomu, aby vládlo a řídilo, kdežto smrtelné aby bylo pod vládou a sloužilo?
[Sokrates]
 
Faidon 2008© - www.faidon.cz - Made by Uli - přihlásit