A to se nazývá smrt, to vyproštění a odloučení duše od těla.

NOVINKY

06.05.10
Pálení čarodejnic
 

V předvečer svátku práce, či dne, jak by řekl klasik, kdy hrdliččin zval ku lásce hlas, se odehrálo tradiční pálení čarodejnic. Letos se dáma na koštěti převtělila do chudáka Bendera, a tato ožralá plechovka na odpadky si odskočila do zkušebny za kamarádem Fenderem. Prostě naposledy dvojka Bender & Fender. A jelikož se inspiroval jistou americkou kapelou, zařval: "So c´m on! Jump in the fire! A skončil v plamenech pekelných...


 
27.04.10
Koncert v Kainu
 

7.5.2009, v předvečer oslav osvobozeni, vystoupí kde jinde než v Kainu kapela Faidon ve své obvykle sestavě a se svým neobvyklým nasazením.

Máme pro vás připravených pár (slovy dvě) novinek a skoro všechny starý a osvědčený fláky.

Hudebně nás podpoří těleso "Houpací kůň" a možná přijde i kouzelník Hanz. Skupině Abax odešel bubeník a tak se jej teď snaží narychlo nahradit, takže jejich účast je zatím nejistá. Budeme vás ještě tento týden informovat, jak to s nimi dopadne.

Těšíme se na Vás!

 
24.04.10
Metal Tour 2010
 

Naši přátelé, spřízněné kapely, australští fenomenální Black Majesty, legendární Komunál (dříve Komunální Odpad) a nově vzniklý jižansko-metalový projekt Dead Daniel´s vás srdečně zvou touto cestou na minitour po Čechách a Moravě.


 
03.04.10
Ram It Down!
 

17. 4. 2010 se v gothic/metalovém shopu Nosferatu koná od 16:00 do 18:00 autogramiáda baskytaristy jménem Ian Hill z fenomenálních JUDAS PRIEST. Místo akce se nachází nedaleko stanice Českomoravská na adrese Drahobejlova 36, Praha 9.
See Ya Metalheads & Stay Heavy!

 
08.01.10
Faidon už zase v Kainu
 

Faidon si opět po nějakém tom čase dovoluje pozvat Vás, své věrné a samozřejmě všeho schopné, oddané fans do vyhlášeného žižkovského klubu KAIN, kde zahraje poprvé v novém desetiletí, 16. 1. 2010 společně s metalovou formací Divá Bára a se zbrusu novým projektem ve stylu jižanského rocku/metalu Dead Daniel´s. Účast, jak jináče, více než povinná. So, we will meet us everyfuckin'body there, stay muthafuckin' Heavy!!!
See Ya!


 
|<  <<   1  2  3  4  5  6  7  8   >>  >|
Bez obavy o svou duši má být ten člověk, který se v tomto svém životě odvrátil od jiných slastí, slastí těla a jeho zdobení, jakožto věcí cizích, o nichž nabyl mínění, že působí spíše něco opačného, který však měl vážný zájem o slasti související s nabýváním vědění, který vyzdobil svou duši ne cizími, nýbrž jejími vlastními ozdobami, uměřeností, spravedlností, statečností, svobodou a pravdou, a takto čeká na cestu do Hádu, aby se na ni vydal, až ho sudba bude volati.
[Sokrates]
 
Faidon 2008© - www.faidon.cz - Made by Uli - přihlásit