A to se nazývá smrt, to vyproštění a odloučení duše od těla.

NOVINKY

31.12.08
METAL CHRISTMAS & HEAVY NEW YEAR
 

Přejeme vám do roku 2009 hodně muziky, koncertů, festivalů, piva, kořalky a samozřejmě i to věčně omílané zdraví a štěstí. Děkujeme všem našim fans za podporu.
See ya next year!
Stay heavy!!!

 
12.12.08
FAIDON, DIVÁ BÁRA, ORIENT
 

Zveme vás srdečně opět do klubu Exit na Chmelnici, kde proběhne dne 22.12.2008 od 20:00 vánoční párty za účasti kapel Faidon, Divá Bára a Orient. Těšíme se na vás!
Stay Heavy!!!


 
06.11.08
Video - "No Nightmares Again"
 

Pro všechny příznivce kapely FAIDON je zde menší překvapení :-) Dovolujeme si vám představit video k novince "No Nightmares Again".
Stay Heavy!


 
29.10.08
FAIDON, METALLICA revival, NIGHTWISH revival
 

V sobotu 25. 10. 2008 jsme odehráli úspěšný "comebackový" koncert v pražském klubu Exit Chmelnice, kde zazněla i naše zbrusu nová věc - No nightmares again. V příjemně zaplněném sále jsme vystupovali společně s Metallica revival a Nightwish revival (místo původně avízovaných Iron Maiden revival). Celý koncert provázela výborná atmosféra. Touto cestou bychom tedy chtěli poděkovat jak oběma kapelám, tak samozřejmě vám, fans. Současně se omlouváme za absenci přídavku, anžto více písniček prozatím neumíme:-) Samozřejmě pracujeme jak na starších záležitostech, tak i na novinkách, takže příště to bude určitě delší.
See Ya!
Stay Heavy!


 
20.10.08
FAIDON konečně vystupuje naživo!
 

Zveme vás tedy srdečně do klubu Exit Chmelnice, kde společně s IRON MAIDEN Revival a METALLICA Revival proběhne akce HELL BEER DRINKING REVIVAL PARTY, kterou jistý známý nazval příznačně comeback. Koncert se koná v sobotu 25.10. 2008 od 20:00.
Těšíme se na vás!
Stay Heavy!!!

 
|<  <<   1  2  3  4  5  6  7  8   >>  >|
Když jde duše do Hádu, nebere s sebou nic jiného kromě svého vzdělání a své výchovy, kteréž věci podle vypravování zemřelému také nejvíce prospívají, nebo škodí hned na začátku cesty na onen svět.
[Sokrates]
 
Faidon 2008© - www.faidon.cz - Made by Uli - přihlásit